V pražské Bubenči roste unikátní vila Chittussi od Penta Real Estate

Renomovaná developerská společnost nově nabízí 13 jednotek v nejvyšším možném standardu Platinum. Uvádí tak na trh menší butikový projekt, který představuje velmi kvalitní bydlení ve vyhledávané rezidenční části Prahy 6, kde novostavby vyrůstají spíše ojediněle.

Jedinečné místo a architektura

Designová vila nese název Chittussi podle jednoho z nejslavnějších českých malířů 19. století. Pocta oceňovanému krajináři se podepisuje na mnoha aspektech projektu, od použitých materiálů přes terasovité uspořádání až po prolnutí s okolní přírodou. Za zmínku stojí zejména nádherný park Willyho Brandta, kterým je celá vila obklopena. Jednotliví majitelé si budou moci užívat krásné výhledy do zeleně i na sousední honosné vily. Bubeneč, kde se vila Chittussi nachází, je odedávna sídlem diplomatů, zahraničních ambasád, ale také umělců či významných představitelů společenského života.

Za jedinečným architektonickým návrhem stojí pražské architektonické studio QARTA v čele s Jiřím Řezákem a Davidem Wittasskem. Ti společnými silami přetvořili atmosféru pražského Karlína, stáli i za odborníky oceňovaným projektem osmi vila-domů MAISON Ořechovka od Penty. Nová vila Chittussi v Bubenči patří mezi jejich nejnovější a nejzajímavější projekty.

Promyšlené dispozice

Villa Chittussi nabízí jednotky všech velikostí, od kompaktních 1/2+kk, přes prostorné 3+kk, až po exkluzivní jednotku s dispozicí 5+kk v posledním patře s několika terasami orientovanými do všech světových stran. V suterénu jsou k dispozici parkovací stání a praktické úložné prostory.  V domě bude k dispozici na vyžádání také služba sociální péče.

Přečtěte si také