Thule rozšiřuje a oživuje svou kolekci batohů a tašek Thule Paramount pro aktivní městský život

Populární kolekce Thule Paramount známá tím, že poskytuje funkčnost, pohodlí a bezpečnost pro podporu aktivního městského života, byla vylepšena o nové funkce a styly, díky nimž je pohyb po městě jednodušší než kdy jindy. Kolekce nyní obsahuje širší řadu tašek, včetně batohů, crossbody brašen, tašky přes rameno a nové inovativní hybridní brašny na kolo – ideální pro běžný pracovní den nebo setkání s přáteli.

Kolekce, která odráží způsob, jakým se pohybujete po městě

„Nedávno jsme byli přímými svědky monumentálních a trvalých změn ve způsobu, jak lidé pracují a pohybují se po městě. Nová kolekce Thule Paramount se přizpůsobuje této vyvíjející se dynamice a zároveň zachovává čistou, moderní a jedinečnou estetiku Thule,“ vysvětluje Aden Johnson, Director of Global Product Management ve společnosti Thule.

Bez ohledu na to, jak dojíždíte, tyto tašky budou nepostradatelnými pomocníky na vaší cestě díky široké škále všestranných funkcí. Poutka pro připevnění světla na kolo, rychle přístupné kapsy na jízdenky, skryté bezpečnostní kapsy a prodyšné polstrované zádové panely jsou jen některé z funkcí, které poskytují pohodlí a funkčnost. Nová jedinečná hybridní brašna funguje jako každodenní batoh, který lze snadno přeměnit na cyklistickou brašnu, když ji potřebujete připevnit na kolo.

Udržitelná možnost pro každodenní život

Společnost Thule se zavázala k udržitelnosti, a proto je každý kousek v této kolekci vyroben z materiálů s certifikací bluesign®. Spotřební produkty nesoucí toto označení splňují přísné bezpečnostní a ekologické požadavky kritérií bluesign®. To zaručuje, že produkty jsou vyráběny způsobem šetřícím zdroje s minimálním dopadem na lidi a životní prostředí. Pro více informací navštivte www.bluesign.com.

Přečtěte si také