Tesco je oficiálním sponzorem Mistrovství světa v hokeji 2024

Mistrovství světa v ledním hokeji, jedna z nejvýznamnějších sportovních událostí roku, se nezadržitelně blíží. V letošním roce se akce koná v České republice, konkrétně v Praze a Ostravě od 10. do 26. května 2024. Společnost Tesco dnes oznámila, že je oficiálním sponzorem této prestižní události.

„Češi včetně našich zákazníků a kolegů v Tesco hokej milují. Navíc letos se mistrovství světa bude konat v ČR, a proto jsme se rozhodli stát se oficiálním sponzorem a promítnout toto sdílené nadšení pro hokej do velmi atraktívní a vtipné kampaně. Zákazníci u nás budou moci soutěžit prostřednictvím Clubcard aplikace o spoustu velmi zajímavých cen včetně vstupenek na finále,“ vysvětluje Zuzana Grinčová, marketingová ředitelka pro Tesco Česká republika.

Foto: Shutterstock

Kampaň spojená se sponzorstvím mistrovství světa v ledním hokeji pod záštitou Mezinárodní hokejové federace bude spuštěna ve středu 19. dubna. Tesco slibuje zábavnou a vtipnou kampaň, která osloví nejen vášnivé fanoušky hokeje, ale i širší veřejnost. Zároveň odstartuje soutěž o lístky na hokej a další velmi zajímavé ceny prostřednictvím Clubcard aplikace. Do soutěže se budou moci zapojit zákazníci prostřednictvím nákupu v kterékoli prodejně Tesco nebo na Tesco Online.

Přečtěte si také