Technologie na cestách: ICT Roadshow 2022 společnosti Huawei má zastávku i v Česku

ICT Roadshow 2022 společnosti Huawei míří do České republiky. V průběhu léta navštívil kamion nabitý technologickými novinkami celkem 13 evropských zemí, kde předvedl ukázky řešení, která mohou pomoci urychlit digitální transformaci. Mezi vybrané lokace patří i hlavní město České republiky, kam kamion dorazil 12. září 2022.

Dlouhodobým závazkem společnosti Huawei je stát se důvěryhodným partnerem pro digitální transformaci podniků. Huawei Enterprise Roadshow proto postupně navštěvuje země střední, východní a severní Evropy a setkává se přitom se zákazníky, partnery, médii i technologickými fanoušky. To vše zajišťuje jedinečný kamion plný technologií, který od poloviny května postupně objíždí 26 měst v třinácti evropských zemích. V České republice se Huawei Enterprise ICT Truck Roadshow 2022 zastavila 12. září 2022 od 10:00 do 16:00 hod na Výstavišti Holešovice.

„Cílem této roadshow je ukázat stěžejní produkty a řešení, která jsou potřebná pro pokračování digitální transformace. Naším záměrem je podpořit pomocí této roadshow otevřenou diskusi, sdílet znalosti a připravit všechny návštěvníky na budoucí vývoj ve světě technologií. Společnost Huawei aktivně podporuje rozvoj místních komunit a podniků,“ říká James Tang, generální ředitel společnosti Huawei pro Českou republiku.

Hlavní vize projektu chce seznámit návštěvníky roadshow s nejnovějšími produkty Huawei. Mezi tyto inovativní produkty patří například Campus Networking, optimální řešení pro inteligentní síť v podnikových areálech, full-stack All-Flash datová centra a Huawei Cloud. Kromě toho společnost Huawei představuje špičková řešení pro různá odvětví – například vzdělávání, e-government, finance, ISP (poskytovatele internetových služeb) či energetiku.

Huawei působí již více než 17 let v České republice a přispívá k rozvoji digitalizace ve všech sférách života a podnikání. Prostřednictvím ICT Roadshow 2022 může tedy návštěvníkům lépe přiblížit potenciál digitálního světa a zvýšit jejich povědomí o možnostech, s nimiž lze nejnovější technologické inovace využít v praxi.

Přečtěte si také