Nové místo pro spokojený život

Hledáte nové bydlení? Můžete si vybrat třeba ze zahradní čtvrti, rekonstrukce browfieldu nebo dvoupatrových penthausů.

Bydlení Úvaly – energeticky úsporné bydlení i chytrá domácnost

Úvaly – Praha – východ

Moderní a promyšlené bydlení s energeticky úsporným charakterem, s využitím tepelných čerpadel vzduch-voda a centrálním systémem řízeného větrání s rekuperací tepla, vznikne v příštích letech v rámci již 4. etapy výstavby projektu Bydlení Úvaly. Tato etapa nabízí 39 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk včetně trojice dvoupatrových penthousů se střešními terasami s rozlohou přes 150 m2 a čtveřice velkorysých mezonetových třípodlažních bytů 3+kk s terasami garáží a samostatným vchodem. Aktuální nabídku uzavírá pět rodinných domů v dispozicích 3+kk nebo 4+kk, vždy s vlastní zahradou a předzahrádkou.

 

Verde Slaný – Moderní bydlení v sousedství parku Kumpánova zahrada

Slaný – Středočeský kraj, okres Kladno

Brownfield ve Slaném ožívá. Zatímco řada developerských společností v současnosti vyčkává, na staveništi ve Slaném rostou nové byty z 1. etapy doslova před očima. Developerský projekt Verde Slaný je součástí celkové revitalizace lokality bývalé přádelny bavlny Benar, kterou loni odstartovala kompletní rekonstrukce přilehlého parku Kumpánova zahrada, kterou budou mít budoucí obyvatelé doslova za dveřmi svého bytu. V rámci 1. etapy projektu Verde Slaný vznikne celkem 41 bytů v energetické třídě B s dispozicemi od 1+kk po 3+kk. Každý byt má předzahrádku, balkon či terasu a v rámci ceny je zahrnuto i venkovní parkovací stání a kóje na patře.

 

Vila Chittussi – Umění žít

Praha 6 – Bubeneč

Bubeneč je proslulá svým diplomatickým charakterem. Honosná sídla zde mají mnohé zastupitelské úřady. Domov v této čtvrti našli velvyslanci ze všech koutů světa. Pro všechny, kteří žijí kosmopolitně a oceňují exkluzivní služby, je určena Vila Chittussi. Ta se staví nedaleko parku Williho Brandta, pojmenovaném po úspěšném německém kancléři. Komorní projekt má pouhých 13 jednotek, které jsou budovány v nejvyšším možném standardu developera Platinum. Aktuálně je prodána více než polovina jednotek, případní zájemci si mohou vybírat z nabídky dispozic 1/2+kk až po 5+kk s krásnými výhledy do okolí.

 

Nová Waltrovka

Praha 5 – Jinonice

V radlickém údolí mezi stanicemi metra B Radlická a Jinonice vyrůstá na ploše původního brownfieldu o délce půl kilometru multifunkční projekt Nová Waltrovka. Navazuje na předchozí výstavbu v této oblasti, v roce 2021 dokončenou Waltrovku, s jasným cílem – vytvořit v místě původně zanedbaného areálu novou moderní čtvrť Prahy 5 s komplexní občanskou vybaveností. Postupně zde vznikne více než 500 prémiových bytů, dvě moderní kancelářské budovy, designový hotel, nové centrální náměstí a bulvár. Projekt z dílny architekta Pavla Joby z pražského Ateliéru M1 zahrnuje i rekonstrukci bývalé slévárny nebo plány na výstavbu základní školy. V rámci 1. etapy vznikne 78 bytů o dispozicích 1+kk až po 5+kk. Většina bytů má vlastní terasu nebo lodžii, k dispozici jsou dvoupodlažní garáže, sklepní kóje či prostor pro mytí kol a kočárků.

 

Evergreen – nadčasové místo pro život

Praha 8 – Ďáblice

V poklidné části starých Ďáblic roste rezidenční projekt, který nabízí bydlení v nové zahradní čtvrti. Zkušená developerská společnost Doma je Doma vytvořila zajímavý koncept, který kombinuje byty a řadové domy s ulicemi protkanými zelenými promenádami a parčíky. Vzniká tak zdravé a udržitelné bydlení, které je ideální nejen pro rodiny s dětmi, hledající místo pro život se spoustou uklidňující zeleně a příjemnou atmosférou. Aktuálně jsou v nabídce poslední 4 rodinné domy a byty 2+kk a 3+kk ze 2. etapy.

Přečtěte si také