Firemní zákazníci mají v Alze na výběr ze spousty benefitů

Mít partnera pro byznys, na něhož je spoleh a který ušetří spoustu nervů i peněz, zní skoro jako pohádka. Komplexní program pro podnikatele ale existuje. Najdete ho u české e-shopové jedničky: Alza slibuje podnika­telům kvalitní produkty za atraktivní ceny a záruky, které šetří nervy i čas.

Firemní nákupy pod jednou střechou

Představte si, že si třeba jako čerstvý podnikatel pronajmete prázdné prostory bez jediného kusu vybavení. Zařídit, aby prostor ožil, může zpravidla trvat i několik týdnů. Alza ale vše zvládne dodat rychle a nabízí při tom široký sortiment od počítačů až po mýdlo: „Díky šíři sortimentu jsme schopni vyjít vstříc opravdu v jakékoli oblasti – od elektro­niky po drogerii,“ uvádí ředitel Alza pro firmy Lukáš Glöckl.

Zvýhodněný ceník a akční B2B ceny

Podnikatelé, kteří se rozhodnou vstoupit do nového programu Alza.cz pro firmy, budou moct využít zvýhodněný ceník. Díky této výhodě mohou snížit náklady na své nákupy a získat více za méně. Navíc program nabízí akční B2B ceny hned po přihlášení do firemního účtu.

Dvouletá záruka a vrácení zdarma

Spolehlivost a kvalita je pro Alzu klíčová. Proto mohou i firmy a podnikatelé vrátit nepoužité zboží do 14 dní bez udání důvodu a bez poplatků, stejně jako mají ze zákona tuto možnost koncoví zákazníci.

Nonstop podpora a AlzaPlus+

Program pro firmy zahrnuje i nonstop podporu, což znamená, že podnikatelé mohou kdykoli kontaktovat tým odborníků pro rychlé a efektivní řešení problémů. Díky členství v AlzaPlus+ pak podnikatelé mohou za pouhých 25 korun měsíčně nakupovat s doručením zdarma na cokoli klidně každý den. Zboží si lze vyzvednout v jednom z více než 1 400 AlzaBoxů v České republice, na pobočkách a na ostatních výdejních místech.
Tato výhoda usnadňuje logistiku firemních nákupů a zajišťuje pohodlný způsob převzetí zboží.

Zaujal vás program Alza pro firmy? Registrovat se do něj lze snadno online. Svoje podnikání tak můžete naplno rozjet na pár kliknutí.

Přečtěte si také