Elegantní apartmá v centru Prahy

Už nikdy nebude naše hlavní město tak tiché a dostupné, jako je dnes. Využijte tento okamžik a odměňte se ubytováním v Apartmá Staré Město by Chateau Mcely, jež rozněžní i ty nejnáročnější hosty.

V secesním domě z roku 1913 se nachází apartmán inspirovaný atmosférou jedinečného Chateau Mcely, který si za svou patnáctiletou historii vytvořil takové jméno, že není nikdo, kdo by ho neznal nebo by mu alespoň jeho název nebyl povědomý. Mcelský styl je typický elegancí a nadčasovým designem, který ocení i ti nejvybíravější klienti. Paní majitelka Inéz má vytříbený vkus a dala si záležet na každém detailu 180 metrů čtverečních velkého prostoru pražského apartmánu.

Jestli máte rádi opravdu neotřelé ubytování, tento tip by vám rozhodně neměl ujít. Vlastně by bylo nejlepší, kdybyste si ho vystřihli a založili tam, kde hromadíte inspirace a své sny, které si přejete splnit. Zapomenout na něj by byla obrovská škoda. Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely není jen místem, ale ztělesněným zážitkem, na nějž budete ještě dlouho vzpomínat. Prožijete tu chvíle, které budete chtít se svými blízkými znovu a znovu sdílet i po návratu domů. Užijte si romantiku a soukromí nebo vyrazte s pár přáteli a prozkoumejte stověžatou Prahu se zázemím, kam se budete rádi vracet.

Apartmá je neuvěřitelně fotogenické a působí až nedotknutelným dojmem. Když do něj však dvoukřídlými vstupními dveřmi vkročíte, veškerá nejistota opadne a vy se můžete nechat okouzlit vřelým pocitem, který pocítíte pouze z osobní návštěvy. I přes luxus, dýchající na vás z každého kousku bytu, se tu za pár minut po vybalení zavazadel budete cítit jako u starých známých.

Čeho byste si měli zvlášť povšimnout, až budete místem procházet, je ozdobná hedvábná ručně malovaná tapeta, která zve ke vstupu do prostorného obývacího pokoje s jídelnou. Impozantní je také klavír a oblý výklenek s výhledem i ložnice s ručně šitým čelem postele a harfou. Charakteristické pro byty v původních pražských domech jsou vysoké bílé stropy zdobené štuky. Oceníte také velký prosvětlený prostor, exkluzivní nábytek, sklo Moser a přírodní poctivé materiály, jež apartmá dodávají specifický šarm.

Největší kouzlo ovšem tkví v kombinaci honosného stylu s užitností. Majitelům se podařilo skloubit zámeckou čistotu a velkolepost s praktičností, kterou při své dovolené v Praze jednoznačně oceníte. Nemusíte se bát, že byste se tu cítili nepatřičně nebo jako v muzeu. Celý byt je koncipován tak, aby uspokojil potřeby výletníků i těch, co se v apartmá rozhodnou strávit několik týdnů. Vyměňte pro tentokrát svůj domov za adresu na Starém Městě a vyzkoušejte si, jaké je to bydlet v ulici, kde ráno místo aut obyvatele budíval dusot koňských kopyt a výhledy z okna směřují na ty nejkrásnější domy „matky měst“.

Pokud jste z Prahy a nenapadá váš příležitost, při níž byste ubytování v centru využili, můžete si nechat apartmá v záloze jako tip pro své přátele či obchodní partnery, kteří budou vaším doporučením ohromeni. Také ho můžete vy­užít jako přestupní stanici pro ubytování zahraničních svatebčanů mířících na oslavu vašeho dne D do Mcel. Určitě si rádi prohlédnou historické centrum Prahy a projdou si uličky Starého Města. Apartmá pro ně bude soukromým útočištěm s gastronomickými, kulturními a společenskými možnosti na dosah ruky.

Chateau Mcely nabízí apartmá mimo jiné také pro setkání různého typu, pro tematické diskuse i odborné přednášky. Rovněž pro představení obchodních vizí, služeb nebo nových výrobků. Jestli přemýšlíte nad prostorem, kterým svůj event pozvednete o úroveň výš, nemusíte hledat dále. V dnešní době se událostí podobného typu koná o dost méně, využijte tedy ušetřený čas a prostředky a místo více akcí uspořádejte jednu významnější s neopakovatelnou atmosférou. V bytě můžete servírovat objednaný catering nebo hosty pozvat do jedné z přilehlých restaurací. Vše záleží jen na vašem přání a fantazii. Můžete si být jisti, že účastníkům se návštěva apartmá zapíše do paměti jako jedno z nejhezčích setkání, které zažili.

Přečtěte si také