Campiri proráží do Španělska. Společně s Invií nabízí zájezdy na míru

Strávit podzim a zimu v teple na kolech karavanu – takovou možnost nabízí ve spolupráci s prodejcem zájezdů Invia platforma Campiri digitalizující pronájem obytných vozů. Nově proráží na španělský trh, kde poskytuje zákazníkům all-inclusive zážitek v podobě cestovního balíčku zahrnujícího kromě zpáteční letenky a vypůjčení karavanu i podrobný plán dovolené „šitý na míru”.

Těchto balíčků je společnost Invia v současné době exkluzivním prodejcem, v blízké době je však začne svým klientům nabízet i samo Campiri. Společnost ze své základny v Malaze poskytne svým klientům až 30 nových a zánovních vozů v maximální výbavě, včetně možnosti pronájmu dalšího vybavení. Na základě zkušeností týmu doporučuje Campiri také tři unikátní trasy, které lze na kolech karavanu ve Španělsku absolvovat.

„Vstupem Campiri na španělský trh se Čechům otevírá možnost zažít v roce více slunných dnů a strávit je v atraktivní destinaci. Obě podmínky Španělsko rozhodně splňuje. Našim zákazníkům navíc nabídneme až několik desítek vozů v maximální výbavě, což v této lokalitě nebývá standardem,” komentuje expanzi Lukáš Janoušek, CEO Campiri.

„Rádi našim zákazníkům zprostředkováváme netradiční zážitky a samozřejmě sledujeme i aktuální trendy, mezi které jednoznačně patří „slow travel” a cesty na odlehlá místa, kde nepotkáte davy turistů. Proto jsme se spojili s Campiri a od září nabízíme možnost zapůjčení obytných vozů, které umožní cestovatelům podniknout dobrodružnou výpravu po dechberoucích španělských lokalitách. V rámci nabízených balíčků jsou zahrnuty i letenky z Prahy či Vídně,” říká mluvčí cestovní agentury Invia Jiřina Ekrt Jirušková.

Přečtěte si také