Alza vylepšuje své služby pro firemní zákazníky

Program internetového obchodu kombinuje nejširší nabídku a unikátní služby pro zákazníky.

Živnostníci, firmy i korporace objevují výhody speciálního programu internetového obchodu Alza.cz. Ten již několik let poskytuje svým firemním zákazníkům unikátní službu, kombinující nejširší nabídku produktů se speciálními cenami a výhodnými funkcemi. Zákazníci na jednom místě pohodlně nakoupí vše potřebné – od počítačů, mobilních telefonů a další elektroniky přes vybavení kanceláří, firemních kuchyněk až po zboží denní spotřeby, jako je papír, káva či hygienické prostředky.

Pro zapojení do systému Alza pro firmy stačí IČ podnikatelského subjektu, po rychlé registraci získá zákazník řadu výhod. Vedle nejširší nabídky ocení především zvýhodněný ceník, který je na první tři měsíce zdarma a v dalším období se ceny zvýhodňují podle obratu. Platí základní pravidlo, že čím vyšší obrat živnostník či firma u Alzy uskuteční, tím nižší jsou všechny ceny na Alza.cz.

Vedle toho získávají uživatelé služby akční B2B ceny. Individuálně lze také využít žádosti o množstevní slevu, pro velké nákupy pak připraví obchodníci z Alzy klientovi cenovou nabídku na míru. Pokud firma plánuje odběr většího počtu kusů zboží, ale manažeři si nejsou jistí specifikacemi jednotlivých produktů, Alza nabízí odborné poradenství.

Alza nabízí firemním zákazníkům nad rámec zákonem stanovených podmínek možnost vrácení zboží ve 14denní lhůtě, což je velice atraktivní a na českém trhu nezvyklé. Výhodná je i dvouletá záruka na většinu zboží v sortimentu Alzy (konkrétní informace zjistí zákazník vždy na detailu konkrétních produktů). Alza také nabízí možnost fakturace zboží na takzvanou splatnost, kdy zaplatíte až po obdržení zboží dle dohodnutého termínu. Díky tomu, že jeden účet může používat celá firma či korporace, výrazně se snižuje administrativní zátěž, zvyšuje efektivita a data poskytují manažerům perfektní přehled i snadný reporting. V případě nutnosti je call centrum Alzy firemním zákazníkům k dispozici nepřetržitě, včetně víkendů a nočních hodin.

V rámci programu Alza pro firmy je také možné získat jedinečný benefitní program pro zaměstnance, ve kterém i zaměstnanci mohou začít využívat zvýhodněné ceníky a nabídky. V programu Alza NEO lze zase dohodnout pronájem elektroniky pro firmy či podnikatele na určité časové období, díky čemuž firemní zákazníci mohou využívat elektroniku bez starostí, navíc za mimořádně nízké ceny. V rámci programu AlzaPlus+ je možné využít neomezené doručení zdarma do více než 15 tisíc odběrných míst v celém Česku, a to jen za 25 korun měsíčně. Samozřejmostí jsou dárkové pou­kazy – tištěné i elektronické vouchery, i ve firemním designu klienta.

Alza.cz v blízké době připravuje propojení jednotlivých firemních nákupních systémů s webem Alza.cz, což zákazníkům výrazně zpohodlní a zjednoduší nákupy díky snadnějšímu importu faktur nebo zjednodušenému procesování objednávek. Již nyní jsou pro firemní zákazníky dostupné specifické funkcionality, jako je například možnost vyhledání objednávky dle interního čísla objednávky.

Vše potřebné naleznou zájemci na https://www.alza.cz/pro-firmy.

Přečtěte si také