Představujeme dalších 20 klíčových Tváří udržitelnosti v Česku

Projekt [ta] Udržitelnost přináší ve spolupráci s týdeníkem Euro pokračování přehledu výjimečných tváří na poli udržitelnosti. Mezi dvacítkou nově zařazených manažerů a expertů jsou zástupci byznysu, neziskové sféry i vzdělávacích institucí.

Jediný český přehled expertů v oblasti udržitelnosti představil doposud 180 jmen. Jejich přehled naleznete zde. Nyní je přehled doplněn o další dvacítku výjimečných osobností. Nechybí zástupci bankovního segmentu, maloobchodu, energetických firem, neziskové sféry, dopravy nebo poradenského segmentu. „Jde nejen o zástupce lídrů na trhu z rozličných oborů, ale také výrazné tváře neziskových organizací nebo akademie. Spolu s nimi představujeme také výjimečné experty z řad menších firem, kteří mohou jít v udržitelnosti příkladem,“ říká Jaroslav Kramer z agentury Cover Story, která projekt [ta] Udržitelnost zastřešuje.

Cílem přehledu, který díky doplnění obsahuje již 200 jmen, je kontinuálně mapovat osobnosti, které patří k uznávaným tvářím v oblasti udržitelnosti v Česku, a sdružovat je v rámci komunitních setkání. „Společně jsou motorem změn, kterými prochází nejen klíčové firmy, ale také celá česká společnost. Přehled tak může čtenářům sloužit jako doporučení, koho se vyplatí sledovat a jaké aktivity mohou inspirovat,“ doplňuje David Mařík z Cover Story.

Projekt [ta] Udržitelnost zastřešil na konci května také obsah nového magazínu týdeníku Euro s názvem TOP UDRŽITELNÝ BYZNYS. „V něm se celá řada osobností z našeho přehledu věnuje své vizi udržitelné budoucnosti v Česku,“ říká Jaroslav Kramer. Články z magazínu je možné najít například na blogu projektu.

Na předešlé vydání přehledu Tváří udržitelnosti se můžete podívat zde – první, druhé i třetí pokračování.

Přečtěte si také