Meet&Deal vol2: Nejvýživnější networkingový event v ČR

Meet&Deal se zaměřuje především na networking s doprovodným programem a cateringem na vysoké úrovni. První ročník okusilo bezmála 150 lidí, tentokrát je místo až pro 200 lidí z řad české e-commerce, marketingových specialistů, freelancerů nebo influencerů. 7. 3. 2024 se koná již druhý ročník úspěšné akce s jedinečným konceptem na české poměry.

 „Navštívím zhruba 50 akcí ročně a bohužel většina z nich má jedno společné: networking je tam jen jako doplněk. Osobně ze své pozice vnímám networking jako klíčovou součást svého podnikání. Proto jsem se rozhodl akci na něm přímo postavit,“ říká ke konceptu Meet&Deal organizátor André Kohout.

Pokud jste nechyběli na jedničce, která se konala v pražském Operu, získali jste s předstihem informace o hostech. Sami jste si tak mohli předem vybrat, s kým se chcete potkat a třeba domluvit nějaký „deal“. A pokud networking nepatří mezi vaše silné stránky, přímo na místě se pohybovalo několik „propojovátorů“, kteří vás doprovodili k dané osobě a pomohli vám odstartovat konverzaci. Spolu s tím jste měli možnost ještě před startem akce získat několik networkingových tipů, jako například přípravu atraktivního sales pitche. To samé zažijete i v případě vol2.

Jen networking? Kdepak. Doprovodný program s panelovou diskuzí

Doprovodný program tvoří panelová diskuze. Do ní si André Kohout jakožto moderátor pozval velmi zajímavé hosty: Zdravka Krstanova, šéfredaktora Forbes.cz, Martina Žufánka, co-ownera lihovaru Žufánek, a Ondřeje Křivku, co-foundera and executive directora společností Media:list s.r.o. a Department s.r.o. Tématem panelové diskuze bude osobní brand a PR v e-commerce, takže se jistě máte na co těšit.

Panelovou diskuzí celý event odstartuje. Poté vás čekají hodiny networkingu, v pozdějších hodinách v doprovodu hudby v podání DJe, a také afterparty. Dobré „dealy“ vznikají zpravidla u dobrého pití a jídla. Výtečné moravské víno na akci zajistilo rodinné Vinařství Svoboda, o čepování piva se postarají specialisté z Ecomailu, o míchané drinky barmani z Alkohol.cz a něco na zub připraví Cook for Life.

Vstupenky pouze do konce února

Meet&Deal vol2 se koná 7. března 2024 od 15:00 v Praze, v eventových prostorách Václavák 22. Název prostor reprezentuje adresu. Vstupenky jsou dostupné pouze na webu meetdeal.cz, a to pouze do 29. února.

Přidejte se mezi až 200 lidí, mezi nimiž nebude chybět špička české e-commerce scény, řada odborníků a specialistů z marketingu, salesu, dále úspěšní podnikatelé, freelanceři nebo influenceři.

Přečtěte si také