Měsíc říjen: boj proti rakovině prsu

Díky balíčku Inner Strength se hotel Mandarin Oriental, Prague stává místem luxusu a pohody i podporovatelem významných a smysluplných iniciativ.

Měsíc říjen přináší nejen krásnou podzimní atmo­sféru, ale také důležitý důvod k akci. Je to Měsíc boje proti rakovině prsu a hotel Mandarin Oriental, Prague srdečně zve všechny své hosty, aby se připojili k této významné kampani. Se speciálním balíčkem Inner Strength (Vnitřní síla) můžete nejen získat péči o své tělo a duši, ale také aktivně přispět k boji proti rakovině prsu. Z prodeje každého balíčku Inner Strength bude deset procent (bez DPH) věnováno na podporu onkologického oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Balíček Inner Strength zahrnuje tříhodinovou péči o vaše tělo a duši. Ta vám otevře dveře k objevení vnitřní síly, dosažení zářivé pleti a obnovení ducha. Základem této péče je směs léčivých a harmonizujících aromaterapeutických olejů, které prostřednictvím masáže uvolňují jak fyzické, tak emocionální napětí. Aromaterapeutický olej Inner Strength byl vytvořen speciálně pro ty, kteří procházejí náročným obdobím. Tento olej a celý proces se zaměřují především na stresující situace, jež mohou ovlivnit mentální i fyzické pohodlí – v okamžicích, kdy emoce převáží a potřebujeme jemné povzbuzení.

Jedinečná oáza

Spoluzakladatelka společnosti Aromatherapy Associates Geraldine Howard procházela léčbou rakoviny, když se rozhodla využít své znalosti aromaterapie k nalezení vnitřního klidu a síly, které v této obtížné době potřebovala. Tím se zrodil olej bohatý na kardamom a kadidlo, které harmonicky doplňují rozmarýn a šalvěj. Sama Geraldine Howard popisuje tuto směs jako objetí. Pro dosažení zdravé a zářivé pleti zahrnuje balíček také omlazující obličejovou proceduru Wellbeing Facial. Jako dárek obsahuje i kuličkový roller Inner Strength o objemu deset mililitrů, abyste mohli pokračovat ve své péči doma. Cena tohoto tříhodinového balíčku Inner Strength je 11 088 korun. Vaše péče o sebe znamená nejen získání luxusního zážitku, ale také aktivní příspěvek k důležité věci.

Lázně hotelu Mandarin Oriental, Prague jsou jedinečnou oázou v srdci Prahy. Spojení prvků harmonického designu s terapeutickými rituály najdeme na zcela unikátním místě – v bývalém renesančním kostelíku. Hosté se při vstupu ocitnou v prostorné a světlé hale, jež původně bývala lodí. Pod skleněnou podlahou je možné obdivovat nasvícené pozůstatky bývalého gotického kostela, které byly odkryty v průběhu rekonstrukce. Dvoupatrové lázně svým hostům nabízejí šest lázeňských pokojů včetně dvou pro paralelní terapie. Každý z nich je jiný; některé mají klenuté stropy, díky čemuž si hosté vychutnají atmosféru tohoto jedinečného místa. S hotelem lázně spojuje podzemní chodba, která hotelovým hostům při návštěvě lázní zajišťuje naprosté soukromí.

Hosté mají před započetím každé lázeňské terapie možnost spočinout na pohodlných polštářích za zvuků uklidňující hudby. Během pobytu v Tea lounge lze ochutnat některou z exkluzivních exotických bylinných čajových směsí či cokoli z nabídky čerstvého i sušeného ovoce. Terapeuti poté uvedou hosty do lázeňských pokojů. Terapie zpravidla začíná relaxační koupelí a masáží chodidel, kterou doprovází krátký pohovor o životním stylu, potřebách a preferencích hosta. Cílem je připravit rituál „na míru“ každému zákazníkovi. Častým hostům a lokálním klien­tům je poskytována možnost získat měsíční, půlroční nebo roční členství ve Wellness Clubu. To zahrnuje kombinaci cvičení, luxusních lázeňských procedur a dalších hotelových služeb.

Tímto se stává hotel Mandarin Oriental, Prague nejen místem luxusu a pohody, ale také oddaným podporovatelem významných a smysluplných iniciativ. Přijďte a nechte se hýčkat ve prospěch dobré věci. Pro rezervaci kontaktujte Spa Concierge na čísle +420 233 088 655 nebo e-mailem na moprg-spa@mohg.com.

Přečtěte si také