Karlštejn patřil Volkswagenu

Třetí ročník golfového klání družstev importérů a autosalonů CAR OF THE GREEN, který se odehrál 14. května na Karlštejně a jehož hlavním mediálním partnerem bylo Euro, má staronového vítěze.

Loňský titul obhájilo v konkurenci jedenácti týmů kvarteto Volkswagenu s obchodním ředitelem značky Jiřím Ritschelem s náskokem sedmi netto bodů před čtveřicí Volvo/AUTO IN a třetím týmem Alfa Romeo/IMOFA.

Tým VW na Karlštejně obhájil loňský titul. Na snímku zleva Karel Kadeřávek, Jiří Jandl, Jiří Ritschel a Tomáš Zach.

Triumf VW přišel na prosluněné, ale tradičně větrné karlštejnské osmnáctce poněkud nečekaně; průběžnému pořadí totiž od začátku vévodil loni „stříbrný“ tým AUTO IN reprezentující značku Volvo. V posledním flightu však pro VW přinesl čtyřicet bodů Jiří Ritschel, a to rozhodlo.

Z obhajoby máme radost, i z toho, že jsme si užili velmi příjemný den. Osobně mám tahle neformální setkání rád; v denním byznysu jsme sice konkurenti, ale tady to na pár hodin opadá a v klubovně jsou z nás přátelé a máme si o čem povídat,“ usmíval se kapitán vítězů.

V kategorii partnerů vyhrál tým Tesla Batteries před Top Hotelem Praha, třetí se umístilo Euro s obchodní ředitelkou Michaelou Hromádkovou.

Výsledky – importéři/autosalony: 1. Volksvagen 138 bodů, 2. Volvo/AUTO IN 131, 3. Alfa Romeo/IMOFA 125, 4. BMW/Renocar 124, 5. Subaru 123, 6. Cupra 122. Partneři: 1. Tesla Batteries 146, 2. Top Hotel Praha 129, 3. Euro 118, 4. ČPP I 116, 5. Šafra a partneři AK 116, 6. ČPP II 115.

Přečtěte si také