Zimní ráj najdete v Kitzbühelu

V Kitzbühelu je vždy nějaká sezóna. I v zimě je destinací s tradicí a mimořádným kouzlem. Ačkoliv je Kitzbühel znám jako lyžařské superstředisko, nabízí i jiný pohled na tyrolskou pohostinnost.

Volné chvíle se v Kitzbühelu stávají zážitkem. Kombinace útulného prostředí, typické tyrolské pohostinnosti a pestré nabídky sportů je zárukou pravé radosti ze života. Snadná dostupnost, velký výběr z čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelů, stejně jako četné rodinné podniky a tradiční penziony zaručují příjemný pobyt s nejlepší kuchyní, od typických domácích receptů až po mezinárodní speciality.

Kulinářství od tradice k moderním chutím

Kulinářská cesta po regionu vede od tradičních místních jídel až po mezinárodní gurmánskou kuchyni. V horských chatách nebo tradičních hostincích na vás čeká jídlo v podobě jako za starých časů, zatímco kulinářská elita vykouzlí vynikající speciality v lokálech Haube. V Kitzbühelu najdete celou řadu restaurací od rustikálních hostinců až po gurmánské restaurace, které získaly řadu ocenění.

Kitzbühel a jeho rekreační střediska Reith, Aurach a Jochberg jsou výjimečné právě díky lidem. Právě na lidi, kteří dělají Kitzbühel tak výjimečným, se zaměřuje seriál #LocalHeroes, v němž jsou v centru pozornosti skuteční hrdinové regionu. Nenazývají se hrdiny, ale jsou jimi: Protože díky jejich nadšení pro to, co dělají pro Kitzbühel, jsou základní hodnoty značky Kitzbühel naplňovány každý den.

Kitzbühel není jen o lyžování

Kitzbühel v sobě spojuje městskou atmosféru s typickou tyrolskou pohostinností a nabízí kulinářskou rozmanitost a exkluzivní nákupní možnosti. Příjemná kombinace sportu a životního stylu. Centrum Kitzbühelu s krátkými vzdálenostmi je známé jako ideální prostředí pro nakupování.

Ve výlohách najdete mezinárodní značky a kitzbühelské „módní originály“ jako Sportalm, Frauenschuh, Franz Prader nebo Helmut Eder. Čeká na vás exkluzivní móda, šperky, umění i design. Za prohlídku stojí také řemeslné podniky Kitzbühelského mistrovského cechu.

V Kitzbühelu myslí i na odpočinek

Pohodlně se usaďte a dopřejte si den plný odpočinku a relaxace. Kitzbühel uprostřed tyrolských hor nabízí nejlepší podmínky pro relax v souladu s přírodou. Od panoramatického bazénu přes parní lázně a solária až po saunu – v kitzbühelských exkluzivních wellness hotelech najdete všechno pro to, abyste si užili svůj čas v naprostém klidu.

Pro ty, kteří dávají přednost sportovnějšímu přístupu, je připraveno hned několik fitness center nebo podložky na jógu, které si můžete vyzvednout. Dopřejte si odpočinek a přiveďte tělo i mysl do harmonie – vědomě si udělejte čas a s rozvahou objevujte nepřeberné možnosti rekreace v Kitzbühelu. Pohodlně se usaďte, vypněte a užívejte si.

Přečtěte si také