Výkonnostní agentura Performio.cz loni zvýšila tržby o více než polovinu. Letos chce pokořit půlmiliardovou hranici

Výkonnostní agentuře Performio.cz se v roce 2021 podařilo dosáhnout meziročního růstu o 53 %, což se řečí konkrétních číslech rovná tržbám o objemu 458 milionů korun. Pro letošek si tak agentura vedená ředitelem Petrem Melničukem stanovila za cíl pokořit půlmiliardovou hranici.

Její úspěchy na trhu byly oceněny i v rámci soutěže Agenturní spolupráce roku pořádané pod taktovkou Seznam.cz. Odtud si agentura Performio.cz odnesla nejvyšší ocenění v kategorii Cross-mediální spolupráce a byla taktéž vybrána za Absolutního skokana roku.

Tržby agentury Performio.cz dosahovaly ještě v roce 2020 objemu 299 milionů korun. V roce 2021 to už bylo 458 milionů korun, což odpovídá meziročnímu růstu ve výši 53 %. Pro letošek si jedna z největších výkonnostních agentur na českém trhu stanovila za cíl pokoření půlmiliardové hranice. Ovšem důvodem k radosti pro vedení společnosti nejsou pouze finanční výsledky jako takové.

Petr Milničuk. Foto: Filip Jandourek

„Finanční objem spravovaných prostředků a jeho každoroční rostoucí tendenci vnímám jako projev důvěry klientů v naše schopnosti. Klienti nám svěřují své rozpočty ve stále větší míře a to znamená, že našim službám důvěřují,“ věří Petr Melničuk, ředitel a spolumajitel výkonnostní agentury Performio.cz. Právě důvěru klientů považuje za jednu z hlavních odměn i deviz jím vedené společnosti.

Agentura Performio.cz přitom slavila úspěchy už v rámci letošního předávání cen Agenturní spolupráce roku, kterou pořádá česká internetová jednička Seznam.cz. Melničukova společnost získala nejvyšší ocenění v kategorii Cross-mediální spolupráce, a to za nejvyšší celoroční zásah v rámci jedné kampaně, kterou realizovala pro své klienty ePojištění.cz a Srovnejto.cz. Performio.cz se také stala Absolutním skokanem roku, což je důsledkem největšího ročního zvýšení absolutní hodnoty objemu spolupráce se Seznamem.

Výkonnostní agentura Performio.cz, s.r.o., působí na tuzemském trhu už 15 let. V rámci své činnosti se specializuje především na výkonnostní online kampaně.

Performio.cz patří do investiční skupiny DIGNITY podnikatele Kamila Koupého. Součástí skupiny je rovněž mediální dům TISCALI MEDIA, a.s., zastupitelství ARBOmedia, s.r.o., yieldová platforma Performax.cz, s.r.o., a technologická společnost AntiAdblock.com.

Přečtěte si také