Turné Moonswatch míří do České republiky

Společnost Swatch s nadšením přidala Českou republiku do seznamu zastávek jejího neustále se rozšiřujícího turné MoonSwatch. Událost s názvem Mission to Mercury se nejdříve objeví v Praze v srdci Starého Města 1. listopadu 2022, následně se přemístí na další neočekávaná místa v Praze a tuto etapu zakončí v Brně dne 6. listopadu 2022.

Kolekce Bioceramic MoonSwatch Collection, která byla představena počátkem tohoto roku, je vyjádřením pocty hodinkám OMEGA Speedmaster Moonwatch, které byly jako první na měsíci. Každý z jedenácti modelů odkazuje na jednu planetu nebo nebeské těleso ve Sluneční soustavě a své uživatele má motivovat, aby se nebáli velkých snů, vylétli vysoko a prozkoumali vesmír. A to je přesně to, co Swatch hodlá udělat v rámci svého inspirujícího turné MoonSwatch.

Turné MoonSwatch, které započalo v červenci 2022, probíhá napříč kontinenty a časovými pásmy v Evropě, Asii a Americe. Jednotlivé „Rolling Planets“ už navštívily nákupní centra, festivaly, města a překvapivé destinace, kde tisícům příznivců značek Swatch a OMEGA umožnily koupit si jedny hodinky ze žádané kolekce Swatch Bioceramic MoonSwatch.

Kam vesmírné turné zamíří po České republice? Sledujte sociální účty Swatch, na kterých se v následujících dnech objeví další informace.

Přečtěte si také