Světové finále Schwarzkopf Elite Model Look se potřetí uskuteční v Praze

Elite Model Look, globálně nejproslulejší modelingová soutěž, se vrací do Prahy. 15. června 2024 se proto pozornost módního průmyslu bude upírat směrem k pražské 02 areně, která bude hostit jubilejní 40. světové finále.

Projekt odstartuje kariéru novým modelingovým talentům. 40 finalistů bylo vybráno z řad tisíců uchazeček a uchazečů ze 105 národností. Organizátoři připravují ve všech ohledech přelomový zážitek, na kterém spolupracují s týmem stojícím za Transmission Festivalem.

Praha bude hostit světové finále soutěže Schwarzkopf Elite Look již potřetí. Naposledy to bylo před dvěma lety ve Španělském sále na Pražském hradě. Nejprestižnější modelingová soutěž na světě oslavuje 40. výročí svého založení a organizátoři galavečera si při té příležitosti pro hosty připravili řadu novinek. Tou nejzásadnější je změna samotné lokace. Finále proběhne v pražské O2 areně, přičemž na dramaturgii večera se spolupodílí Transmission Festival, jenž každoročně pořádá velkolepou show kombinující špičkovou technologii a ohromující speciální efekty za doprovodu živých vystoupení.

Finalisté z celého světa si užijí ubytování a služby Mama Shelter Prague, oficiálního partnera 40. světového finále Schwarzkopf Elite Model Look. Lifestylový hotel s designovou restaurací a pestrobarevnou terasou poskytuje organizátorům i finalistům komplexní zázemí v srdci pražských Holešovic. Jeho jedinečné fotogenické prostory navíc tvoří estetickou synergii s konceptem celé soutěže.

„Elite Model Look slaví 40 let a je neuvěřitelné, že je více než tři dekády součástí i mého života. Zažil jsem zlatou éru modelingu, kdy Linda a Naomi byly součástí projektu a mezi finalistkami se objevovala jména jako Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio či Lara Stone. Jsem nesmírně hrdý na naše objevy z Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR – vzpomenu namátkou Lindu Vojtovou, Hanu Jiříčkovou, Michaelu Kociánovou, Barboru Podzimkovou Černou nebo Michaelu Hlaváčkovou,“ bilancuje před jubilejním ročníkem Saša Jány, producent světového finále a ředitel agentury Elite Prague.

„Předsedy poroty tohoto nejprestižnějšího projektu hledání nových tváří modelingu byly legendy módního průmyslu jako Peter Lindbergh, Azzedine Alaia, Jean-Paul Gaultier nebo Victoria Beckham. Navíc mám letos už potřetí čest produkovat světové finále v Praze. Po Obecním domě a Španělském sále Pražského hradu máme teď pro jubilejní ročník úplně nový koncept, který jsme připravili ve spolupráci s Transmission Festivalem v O2 areně,“ dodává.

Přečtěte si také