SO-HO Rezidence v bývalém areálu Tesla nabízí investiční byty s ročním výnosem až 4,09 %

V pražských Holešovicích probíhá přestavba areálu bývalého podniku Tesla. Díky rozsáhlé urbanistické revitalizaci vzniknou byty nabízející funkční pohodlí v kosmopolitní atmosféře centra metropole. Bytové jednotky z první etapy SO-HO Rezidence, které budou dokončeny ještě letos, představují výjimečnou příležitost pro bezpečnou investici volných finančních prostředků.

Garantovaný nájem bez starostí

Developerská společnost Cresco Real Estate, která má bohaté zkušenosti s rezidenční výstavbou, nabízí vybrané nemovitosti v Holešovicích k investici. Budoucí majitelé mohou využít služby vybavení bytu na míru a zajištění garantovaného nájmu. Díky tomu nebudou muset věnovat svůj čas starostem spojeným s vlastnictvím investiční nemovitosti, jako je výběr spolehlivých nájemníků a komunikace s nimi. Reprezentativním příkladem může být jednotka v dispozici 1+kk, jejíž nájemné s garancí budoucího příjmu i stavu nemovitosti činí 14 875 Kč měsíčně, roční výnos dosahuje 4,09 %.

Atraktivní místo pro život

Holešovice jsou velmi atraktivní čtvrtí, což z nich činí ideální volbu pro investory. Lokalita u meandru Vltavy oplývá pestrou skladbou obchodů, restaurací a služeb. V posledních letech zde vzniklo mnoho kreativních prostor, které z Holešovic dělají alternativní centrum kulturního dění. SO-HO Rezidence nebude pouze obytným blokem, počítá se i s několika komerčními jednotkami. Z oblíbeného podniku Naše Toustárna, který se přesune do zbrusu nového prostoru, se bude dál linout vůně čerstvého řemeslného pečiva. Pobočka renomované sítě Form Factory zajistí rezidentům sportovní vyžití i odpočinek ve fitness a welness centru, které zde představí svůj nový koncept saun a fitness.

prodeji bytů na Praze 7 jsou prémiové nemovitosti v dispozicích od 1+kk po 4+kk z první a druhé etapy výstavby. Do katalogu byly nově zařazeny byty v nejvyšších patrech, ze kterých se naskýtá výhled na zalesněný vrch Vítkov. Komplexní návrh od studia QARTA Architektura zahrnuje i vybudování zeleného vnitrobloku. Nové byty v Holešovicích jsou skvělou volbou pro milovníky městského životního stylu, kteří hledají netradiční bydlení s industriálním nádechem.

Přečtěte si také