Rezidenční projekt Bydlení Úvaly nabízí kvalitní nemovitosti u Prahy

Na dlouhodobě vysokou poptávku po moderních nemovitostech v blízkém okolí Prahy reaguje společnost Arcona Capital Czech Republic již čtvrtou etapou výstavby. Rodinné domy a útulné byty vznikají v jižní části Úval, nedaleko soustavy rybníků na Škvoreckém potoku. Všechny nemovitosti vynikají vysokou kvalitou použitých materiálů i pokrokovými technologiemi.

Život v příjemné a skvěle vybavené lokalitě

Město Úvaly je známé svou výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Železniční spojení s metropolí představuje nejrychlejší a velmi komfortní formu přepravy. Cestující dorazí přímo do centra Prahy již za 25 minut, osobní vlaky jezdí ve špičce zhruba každou čtvrt hodinu. Městečko s přibližně 7 000 obyvateli je ideální volbou pro všechny, kteří nechtějí žít v ruchu a shonu velkoměsta, ale zároveň se nechtějí vzdát moderního životního stylu.

V blízkosti nových nemovitostí v Úvalech najdou rezidenti vše, co v každodenním životě potřebují – ať jsou to supermarkety s potravinami, pivovar s výbornou kuchyní, veřejné koupaliště, nebo venkovní hřiště s workout a dětskou zónou Mezi Slovany. Samotné město je úzce svázané s přírodou, nalezneme zde Park Vinice s rozhlednou a místy pro piknik nebo takzvaný Úvalský Stonehenge plný menhirů. V okolí se nacházejí rozsáhlé lesy vhodné pro kondiční procházky či projížďky na kole, například známý Klánovický les nebo Škvorecká obora.

Energeticky úsporné nemovitosti pro všechny

Promyšlený urbanistický celek od studia Architekti Headhand počítá s vytvořením zcela nové čtvrti Hostín, která se zapojí do života Úval. Od jiných projektů příměstského bydlení jej odlišuje důraz na architektonické řešení a poctivé stavební provedení. Například použití vápenopískového zdícího materiálu (VAPIS) spolu s kvalitní zateplením zajistí vysokou tepelnou izolaci s kvalitním vnitřním mikroklimatem a dále vzduchovou neprůzvučnost, která ochrání soukromí jednotlivých rodin. V souladu s udržitelným konceptem bydlení jsou veškeré domy a byty energeticky úsporné ve třídě B. Vytápění bude řešeno tepelnými čerpadly, která jsou ohleduplná k přírodě a zároveň šetrná pro peněženky rezidentů. Ti se díky tomu nemusí obávat vysokých nákladů na provoz nemovitosti.

V nabídce Bydlení Úvaly si vybere opravdu každý, jak jednotlivci, tak početné domácnosti či investoři. V rámci čtvrté etapy vznikne celkem 48 nemovitostí. Většinu prodejního katalogu tvoří byty s vlastním venkovním prostorem v dispozicích od 1+kk až po 5+kk, včetně dvoupatrových penthousů s nádhernými střešními terasami. Ti, kteří touží po domečku se zahradou a relaxační terasou, ocení řadové domy v uspořádání 3+kk nebo 4+kk. Zajímavou alternativou je čtveřice mezonetových bytů se třemi podlažími, samostatným vchodem z ulice a soukromou garáží. Vybrané bytové jednotky jsou nyní dostupné za zvýhodněnou cenu, která potěší všechny zájemce o bydlení v kvalitním standardu na pomezí Prahy a Středočeského kraje.

Přečtěte si také