Představujeme dalších 50 klíčových Tváří udržitelnosti v Česku

Projekt [ta] Udržitelnost přináší ve spolupráci s týdeníkem Euro již druhé pokračování přehledu výjimečných tváří na poli udržitelnosti. Mezi padesátkou manažerů a expertů jsou zástupci byznysu, neziskové sféry, vzdělávacích institucí i médií.

První český přehled expertů v oblasti udržitelnosti představil v loňském roce úvodní stovku jmen. Jejich přehled naleznete zde. Nyní je přehled doplněn o další padesátku výjimečných osobností. Nechybí zástupci bankovního segmentu, developmentu, poradenského sektoru nebo maloobchodu. „Jde nejen o zástupce lídrů na trhu z rozličných oborů, ale také výrazné tváře neziskových organizací nebo akademie. Spolu s nimi představujeme také výjimečné experty z řad menších firem, kteří mohou jít v udržitelnosti příkladem,“ říká Jaroslav Kramer z agentury Cover Story, která projekt [ta] Udržitelnost zastřešuje.

Cílem přehledu, který díky doplnění obsahuje již 150 jmen, je kontinuálně mapovat osobnosti, které patří k uznávaným tvářím v oblasti udržitelnosti v Česku, a sdružovat je v rámci komunitních setkání. „Společně jsou motorem změn, kterými prochází nejen klíčové firmy, ale také celá česká společnost. Přehled tak může čtenářům sloužit jako doporučení, koho se vyplatí sledovat a jaké aktivity mohou inspirovat,“ doplňuje David Mařík z Cover Story.

V rámci přehledu se organizátoři snaží soustředit na dedikované experty a nejít cíleně jen po mediálně nejviditelnějších osobnostech. Současně se svým přehled snaží inspirovat a dostávat témata udržitelných expertů do mediálního prostoru. „Díky tomuto přístupu jsme mohli zastřešit vydání nového magazínu týdeníku Euro s názvem TOP UDRŽITELNÝ BYZNYS, který bude dostupný již 29. května. V něm se celá řada osobností z našeho přehledu věnuje své vizi udržitelné budoucnosti v Česku,“ říká Jaroslav Kramer.

Magazín TOP UDRŽITELNÝ BYZNYS bude v digitální podobě k dostání zdarma. Stačí zadat svou emailovou adresu na odkazu zde. Na první šedesátku Tváří udržitelnosti se můžete podívat zde.

PDF – mobilní verze

Přečtěte si také