Pořízení bytu v Evergreen Ďáblice představuje bezpečnou investici

Vložit peněžní prostředky do nákupu bytu se pořád vyplatí, a v Praze takříkajíc dvojnásob. Odborníci totiž upozorňují, že nemovitosti nadále patří mezi vysoce perspektivní aktiva. I přes současné kolísání na finančním trhu se jedná v dlouhodobém hledisku o bezpečnou investici s rostoucí hodnotou.

Skvělou volbou jsou novostavby, u kterých nehrozí vysoké náklady na provoz či rekonstrukci. Pořízení investičního bytu navíc dokáže ochránit úspory před vysokou inflací. V hlavním městě panuje stále nedostatek nových nemovitostí, takže koupit a následně pronajímat byt dává i v dnešní době smysl. Právě takovou investici je nyní možné realizovat v projektu Evergreen Ďáblice.

Život v klidné a zelené lokalitě

V poklidné části starých Ďáblic roste rezidenční projekt, který nabízí bydlení v nové zahradní čtvrti. Zkušená developerská společnost Doma je Doma vytvořila zajímavý koncept, který kombinuje byty a řadové domy s ulicemi protkanými zelenými promenádami a parčíky. Vzniká tak zdravé a udržitelné bydlení. Nové byty na Praze 8 představují ideální příležitost pro rodiny s dětmi, které hledají místo pro život se spoustou uklidňující zeleně a příjemnou atmosférou.

Městská část Praha-Ďáblice je kompletně občansky vybavená, nechybí zde školka, škola, ordinace lékařů nebo pošta. Velký benefit představuje blízkost Ďáblického a Čimického háje s bohatou volnočasovou infrastrukturou. Doprava do historického centra Prahy je z Ďáblic rychlá a pohodlná. O víkendech se přímo nabízí vyrazit na výlet do okolí metropole, například do malebného CHKO Kokořínsko nebo na vlastivědnou procházku na Říp. Lyžaře potěší i vynikající dostupnost Krušných hor.

Moderní byty v oblíbených dispozicích

Prodej bytů na Praze 8 je v plném proudu, v nabídce zbývají poslední volné jednotky. Zájemci o bydlení v harmonii s přírodou mohou vybírat z dispozic 1+kk, 2+kk a 3+kk s podlahovou plochou až 90 m2. Všechny byty mají vlastní venkovní prostor, ty v prvním podlaží populární předzahrádku. Nemovitosti z druhé etapy výstavby rezidenčního komplexu Evergreen Ďáblice budou dokončeny již v tomto roce. Budoucí obyvatelé tak nemusí na vysněné bydlení blízko přírodě dlouho čekat a majitelé investičních bytů se mohou těšit na brzký příjem z pronájmu.

Přečtěte si také