Nízkoenergetické rodinné domy v Košířích

Projekt top‘ rezidence Pomezí nabízí řadové domy s vysokým materiálovým, stavebním i technologickým standardem. Moderně řešené bydlení navíc vzniká v přímém sousedství přírodního parku a ve výjimečné dojezdové vzdálenosti do historického jádra Prahy.

Investice do kvalitního bydlení

Pořízení vlastního bydlení je důležitým rozhodnutím, které lidé často dělají jen jednou za život. Vyplatí se proto investovat do exkluzivních projektů, jež poskytují nejen střechu nad hlavou, ale i skutečný domov. Jedním z nich je top‘ rezidence Pomezí nabízející řadové domy v prémiovém standardu, který respektuje zásady moderní architektury a současného životního stylu. Návrh rozpracovaný na základě mezinárodního architektonického workshopu představuje perfektně vyladěnou syntézu těch nejlepších myšlenek.

Zajímavě řešené řadové domy

Prodeji domů na Praze 5 dominují dva druhy nemovitostí. Jedinečné domy nesoucí označení F mají dispozici 4+kk s užitnou plochou 194 m2. Díky nápaditému zasazení do svahu budí dojem dvoupodlažních, přestože se jedná o třípodlažní domy. V nejnižším patře se nachází prostorný obývací pokoj, který se otevírá do zahrady a plynule přechází do venkovní terasy, která z ulice není vidět.

Nemovitosti typu E jsou navrženy ve velkorysém uspořádání 5+kk. Garáže pro dva automobily jsou částečně zapuštěny pod povrch, čímž se obytné podlaží zvedá o půl patra nad ulici. Tím je výrazně podpořeno soukromí jednotlivých rodin a pocit bezpečí. Samozřejmostí jsou vlastní zahrady, a to s výměrou až 296 m2. Veškeré řadové domy jsou nízkoenergetické, některé budou vybaveny tepelnými čerpadly, která představují ekologickou a finančně úspornou variantu vytápění. Budoucí majitelé se tak budou moci zcela oprostit od kolísajících cen plynu na světových burzách.

Řadové domy na Praze 5 jsou citlivě zasazeny do prémiové lokality obklopené zelení. Přírodní park Košíře-Motol začíná doslova za dveřmi nových nemovitostí. Rezidentům tak bude stačit vyjít a hned si budou moci užívat kilometry cest po rozlehlém lesoparku, které jsou vhodné jak pro kondiční běh, tak odpočinkové procházky i venčení domácích mazlíčků. Pražská čtvrť Košíře je skvěle občansky vybavená a pohodlně dopravně dostupná. Od nakupování v obchodním centru, setkání s přáteli nebo znamenité večeře v restauracích v okolí Anděla bude obyvatele dělit pouhých deset minut jízdy autem. Dokončení nemovitostí s nadstandardním prostorovým uspořádáním situovaných do výborné lokality pro život je plánované již v tomto roce.  

Přečtěte si také