Nízké ceny zaručeny. Tesco hlídá stovky cen, aby zákazníci vždy ušetřili

Tesco pomáhá svým zákazníkům šetřit a výrazně odlehčit rodinnému rozpočtu uvedením programu Nízké ceny zaručeny. Aktivita se týká stovek nejčastěji nakupovaných produktů, jejichž ceny společnost hlídá, aby zákazníkům pomohla dosáhnout úspor při nákupech potravin, drogerie či výrobků péče o děti. Zboží, které je součástí programu, pozná zákazník velmi snadno. Je označeno výrazným červeným kruhem s textem Nízké ceny zaručeny.

Neustále se snažíme našim zákazníkům pomáhat šetřit, a proto přinášíme program Nízké ceny zaručeny,“ říká Zuzana Grinčová, marketingová ředitelka Tesco pro Českou republiku.

Program Nízké ceny zaručeny se týká jak zboží v kamenných hypermarketech a supermarketech Tesco, tak i Tesco Online nákupech. Ani zákazníci, kteří dávají přednost pohodlnému nakupování z domova tak nepřijdou zkrátka a budou moci výhodně nakoupit s garancí skutečně nízkých cen. V online prostředí budou položky označené stejným symbolem jako v kamenných prodejnách, tedy červeným kruhem s nápisem Nízké ceny zaručeny.

Do programu jsme zařadili produkty, které nabízejí výhodný poměr ceny a kvality a zákazníci je rádi a často nakupují,“ vysvětluje Zuzana Grinčová kritérium výběru produktů s garancí nízkých cen.

Více informací o garanci nízkých cen naleznete zde: https://itesco.cz/akcni-nabidky/akce-souteze/garance-ceny/

Nabídku produktů zde: https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/buy-lists/G00008237

Přečtěte si také