Legendární SIM karta Tesco Mobile je zpět, získejte 2x více kreditu při každém dobití

Jen do konce roku nabízí virtuální operátor Tesco Mobile limitovanou edici SIM karet s 2x větším kreditem. Zákazníci navíc získají přístup k exkluzivním slevám na nákupy v Tesco a další výhody.

„Při dobití kreditu se zákazníkovi vždy jeho nabitá částka zdvojnásobí. Pokud tedy pořídí kredit v hodnotě 200 korun, získá dalších 200 korun bonusového kreditu zdarma. Bonusový kredit se spotřebovává jako první a platí po dobu následujících 30 dnů,“ vysvětluje Lada Franková, marketingová manažerka Tesco Mobile.

Na zakoupené SIM kartě zákazník najde 150 Kč počátečního bonusového kreditu a přednastavenou službu 2x více kreditu, kterou spustí spárováním karty Clubcard, a to přes SMS nebo skrze mobilní aplikaci Tesco Mobile.

Získaný kredit je poté rozdělen na dvě části. Standardní kredit má platnost 180 dní a jeho platnost se prodlužuje každým dalším včasným dobitím kreditu (před uplynutím jeho platnosti) a lze jej využít na cokoliv. Bonusový kredit platí 30 dní od dobití a lze použít na volání, SMS, MMS a dokoupení dat k balíčkům Neomezeně, jeho platnost se však dobitím neprodlužuje.

Základní cena volání do všech sítí je 2,5 Kč/min., SMS za 1,5 Kč, při připojení na data zákazník získá 100 MB za 29 Kč na 24 hodin. Ceny však mohou být mnohem nižší díky výhodám za dobití a široké nabídce balíčků, které si zákazníci mohou vybrat podle svých potřeb.

Zákazníci Tesco Mobile mají navíc přístup k exkluzivním slevám na nákup v síti obchodů Tesco. Díky nim lze výrazně ušetřit například na pečivu, mléčných výrobcích, ovoci, zelenině, masu nebo čisticích prostředcích.

SIM karty 2x více kreditu jsou k dostání od 1. 11 .2022 na všech prodejnách Tesco do vyprodání zásob, případně přímo na webu www.tescomobile.cz  a to až do 31. 12. 2022.

Přečtěte si také