Komfortní bydlení díky revitalizaci. Proměňte svůj byt k nepoznání a rozšiřte jeho plochu

Balkony nebo lodžie mají pro většinu z nás velký význam. Někdo je využívá k relaxaci, jiný tam pěstuje bylinky pro kulinářské zážitky v kuchyni a další může na balkoně hledat vhodné místo k práci na home-office.

Díky zvyšující se oblibě práce z domova se spousta z nás rozhodla svůj dům či byt alespoň o trochu zútulnit. Ti odhodlanější se pustili do větší revitalizace objektu, která může mít za efekt nejen rozšíření podlahové plochy. Společnost REVITALSTAV s.r.o. má za sebou stovky úspěšných projektů a nespočet spokojených zákazníků.

Společnost REVITALSTAV s.r.o. se specializuje na realizaci výstavby předsazených lodžií pro cihlové a panelové domy již od roku 2008. Mimo kompletní realizace zajišťuje také demontáže, instalaci balkónových lodžií a doplňkové práce, včetně dodávek na domy, na kterých lodžie ani balkóny původně nebyly. Odborní zaměstnanci s dlouholetou zkušeností v oboru a vysoká kvalita používaných materiálů zaručuje dlouholetou životnost realizovaných staveb.

„S klientem se snažíme najít to nejlepší řešení na míru“

Díky tomu, že je firma REVITALSTAV s.r.o. výrobcem prefabrikovaných dílců lodžií, je schopna uspokojit všechna přání klientů, pokud jsou technicky proveditelná. Již na počátku projektu jsou technici schopni odhadnout, které domy jsou k revitalizaci vhodné a které ne. Moravská firma lodžie vyrábí a montuje již 13 let a zakládá si na kvalitě, poctivé práci a profesionální péči o zákazníka.

Prefabrikované lodžie jsou vyráběny v několika tvarových a nespočetně možných barevných provedeních. Užitná plocha lodžií je dvakrát větší než u zavěšených balkonů (například z 2,5 m2 je možné vytvořit 5,2 m2).  Komfort je možné zdokonalit doplňky, jako jsou designová dlažba, praktické sušáky na prádlo, dřevěná či plastová okna nebo zasklení, které zabrání hluku, prachu a povětrnostním vlivům. Všechny tyto možnosti přináší mnoho výhod – zvýšení hodnoty bytů, rozšíření podlahové plochy, modernější design bytového domu, bezpečnost a dlouholetá životnost.

Vše o technologii

Od roku 2009 společnost vlastní certifikáty systému řízení jakosti podle mezinárodních norem ISO 9001, 14001 a TAZUS, které jsou zárukou produktů a služeb nabízených zákazníkovi. Tyto certifikáty a spolupráce s odborníky z ČVUT jsou dalšími kroky ke spokojeným klientům.

Prefabrikované dílce pro výstavbu lodžií jsou vyráběny ve vyhřívaných halách, proto společnost REVITALSTAV nezahálí ani v zimních měsících. Dílce jsou vyráběny dle eurokodu v kvalitě betonu C40/50. Výrobu lodžií zajišťuje 30 právníků ve výrobě. V posledních letech došlo k rozšíření výroby lodžií a modernizací výrobní linky pro zkvalitnění výroby a uspokojení stále rozvíjejícího se trhu.

Montáž prefabrikovaných lodžií je prováděna pouze specializovanými a odborně vyškolenými pracovníky společnosti. Každému projektu předchází příprava ve formě projektové dokumentace ke stavebnímu povolení a statické posouzení celé budovy.

Servisní práce jsou prováděny individuálně, po dohodě s každým objednatelem a na základě jeho požadavků v rámci údržby a pravidelné kontroly pracovníky REVITALSTAV. Demontáž původních balkonů je prováděna bouráním. Alternativou může být také řezání pilou Hilti DST10-CA, kterou je lze původní balkon odstranit.

„Zažijte nový rozměr bydlení“

Ať už se chystáte investovat do balkonové lodžie za účelem příjemnějšího bydlení nebo z obchodních důvodů, pozitivní efekt se dostaví ihned po dokončení projektu. Pro posouzení projektu stačí kontaktovat vyškolené specialisty, kteří jsou díky svým zkušenostem schopni posoudit stav a navrhnout ideální řešení i pro vás.

Přečtěte si také