Investiční a hospodárné bydlení na metru

Společnost Skanska nabízí v první části druhé etapy projektu Čtvrť Emila Kolbena poslední tři byty.

Po zkušenostech s energetickou krizí se zájemci o nové bydlení stále více zaměřují na udržitelné bydlení a jeho benefity. Vedle šetrného přístupu vůči životnímu prostředí má totiž ekonomický přínos pro své obyvatele, jelikož výsledný produkt v podobě energeticky hospodárných bytů umí zajistit dlouhodobé a významné úspory na provozních nákladech. Příkladem může být hospodárné bydlení přímo na metru Kolbenova, do kterého se lze navíc ihned nastěhovat. Poslední tři byty jen dvě minuty chůze od stanice metra Kolbenova jsou k dispozici ihned k nastěhování a poskytují dostatek prostoru a soukromí.

Dva byty 2+kk o ploše 70,5 metru čtverečního lze případně změnit na třípokojové přidáním příčky, která rozdělí prostorný obývací pokoj s kuchyní a vytvoří tak menší pracovnu. Největší z bytů, prostorný 4+kk v posledním sedmém patře novostavby, poskytne dostatek místa pro celou rodinu, navíc s balkonem o rozloze 25 metrů čtverečních s výhledem do vnitrobloku. Jde o první část druhé etapy projektu čtvrť Emila Kolbena, více informací naleznete na webové stránce společnosti Skanska.

Hned u metra Kolbenova aktuálně vyrůstá také třetí budova druhé etapy, bytový dům Alfred, který nabídne moderní městské bydlení s nízkou energetickou náročností a fotovoltaickými panely na střeše. Tento projekt odkazuje na jednoho z nejvýznamnějších českých průmyslníků 20. století Emila Kolbena a nedávno ho ocenila odborná porota prestižní soutěže Realitní projekt roku jako absolutního vítěze a nejlepší developerský projekt roku 2022. Vedle kvalitního bydlení poskytne klidný vnitroblok s lavičkami pro oddych i práci nebo nedaleký park Zahrádky k relaxaci.

Byty 1+kk až 5+kk se vyznačují praktickými a účelnými dispozicemi. Samozřejmostí jsou kvalitní dřevěné podlahy, komfortní lodžie či terasa, moderní zařizovací předměty, bezpečnostní vstupní dveře nebo příprava pro předokenní žaluzie s možností elektrického ovládání. Perfektní lokalita nabídne na dosah také prakticky veškerou občanskou vybavenost v bezprostředním okolí. Na financování vlastního bydlení stačí pouze deset procent z ceny, zbylou část je možné doplatit až v době kolaudace. Navíc ceny startují již od 114 tisíc korun za metr čtvereční včetně DPH, což je ve srovnání s pražským průměrem o 26 procent výhodnější nabídka.

Přečtěte si také