Hotel Passage

Vítejte ve znovuzrozeném Hotelu Slovan, brněnské legendě od architekta Bohuslava Fuchse.

Velkoměstský palác z roku 1928 se po rekonstrukci vrátil ke svému původnímu názvu a nabízí útočiště pro cestovatele ve více než stovce moderních pokojů. Kombinace dřeva, skla a přírodních odstínů působí lehce a nerušivě a ztělesňuje vše, co si představíte pod pojmem svěží design.

V Hotelu Passage budete spokojeni, ať už se rozhodnete v Brně přespat z jakéhokoli důvodu. Naprostou jedničkou je ale Hotel Passage v organizování konferencí. Velikost prostoru kongresového sálu vás překvapí i přesto, že se o ní dočtete v popisu hotelu. Když do něj vejdete, dýchne na vás velkolepost a důstojnost místa. Až tu budete stát, nezapomeňte zvednout pohled nahoru. Místní specialitou je monumentální kovový lustr s ručně vybroušeným dekorem od návrháře Jaroslava Bejvla.

Brno je populární především pro svůj kulturní a noční život. Je městem nepřeberných možností a jeho atmosféra je nezaměnitelná. Vzhledem k tomu, kolik nabízí lákadel, byste v něm mohli protancovat celý večer až do rána. Raději ale zvolte nocleh nedaleko centra, kousek od populárních klubů a barů. A pokud si chcete být jisti, že se po probdělé noci probudíte na pohodlných postelích a posilníte se vydatnou snídaní, zvolte Hotel Passage.

Když už jsme u jídla, za zmínku stojí místní restaurace. Tu vede Petr Svoreň, jehož jídla jsou neskutečná nejen vizuál­ně, ale především chuťově. Jako první vás do nosu udeří skvělá změť vůní, díky které se do jídla pustíte s takovou vervou, že pravděpodobně ani nestihnete vyfotit talíř. Většinu základních surovin si tvoří sami, dokonce i pečivo a dezerty ke kávě jsou vlastní výroby.

Dejte Hotelu Passage šanci dokázat, že si zaslouží vaši pozornost, ať hledáte stylové místo na večeři s milovanou osobou, nebo obchodním partnerem. Intimní atmosféra a nadstandardní gastronomie promění společný moment ve speciální zážitek. Zvlášť pokud jste z Brna a nehledáte hotel na ubytování.

Překvapivě krásné jsou tu i svatby. My jsme zažili jednu menší s obřadem v ballroomu, kterému dodalo šmrnc barevné zabudované podsvícení a zvuková technika, za kterou by se nemusel stydět lecjaký hudební klub. Velkolepý sál, svatební hostina ve stylové restauraci, servis na úrovni, after party v Clubu Passage a koordinace po celou dobu plánování až po realizaci svatby jsou hlavní důvody, proč váš den D prožít v Hotelu Passage.

Přečtěte si také