Evergreen: život v klidné a zelené lokalitě

Developer Doma je Doma buduje v klidné části osmého pražského obvodu nový rezidenční projekt, který nabízí kombinaci bydlení v metropoli a zároveň přírodě na dosah.

V poklidné části starých Ďáblic roste rezidenční projekt, který nabízí bydlení v nové zahradní čtvrti. Zkušená developerská společnost Doma je Doma vytvořila zajímavý koncept, který kombinuje byty a řadové domy s ulicemi protkanými zelenými promenádami a parčíky. Vzniká zdravé a udržitelné bydlení, které je ideální nejen pro rodiny s dětmi hledající místo pro život se spoustou uklidňující zeleně a příjemnou atmosférou.

První etapa projektu, která byla dokončena loni, je kompletně vyprodána a majitelé bytů již bydlí v nových domovech. Druhá etapa je ve výstavbě s plánovaným dokončením letos na podzim s možností nastěhování do konce roku. Vánoce v novém tak mohou oslavit i obyvatelé druhé etapy. V aktuální nabídce zbývají poslední čtyři volné rodinné domy 4+kk se zahradou s užitnou plochou 161 metrů čtverečních, respektive 189 metrů čtverečních.

Domy disponují prostorným obývacím po­kojem s kuchyňským koutem o ploše téměř 50 metrů čtverečních, třemi ložnicemi umístěnými společně s koupelnou ve druhém nadzemním podlaží a garáží pro dva automobily. Nechybějí ani úložné prostory, jako jsou komora a sklad. Zájemci mohou také vybírat z bytů 1+kk, 2+kk a 3+kk s podlahovou plochou 41 až 90 metrů čtverečních. Všechny mají vlastní venkovní prostor, ty v prvním podlaží populární předzahrádku.

Městská část Praha-Ďáblice je kompletně občansky vybavená, nechybí zde školka, škola, ordinace lékařů nebo pošta. Velký benefit představuje blízkost Ďáblického a Čimického háje s bohatou volnočasovou infrastrukturou. Doprava do historického centra Prahy je z Ďáblic rychlá a pohodlná. O víkendech se nabízí vyrazit na výlet do okolí metropole, například do malebné Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko nebo na vlastivědnou procházku na Říp. Lyžaře potěší i vynikající dostupnost Krušných hor.

Evergreen je místem, které svým rezidentům nabídne nejen příjemné prostředí, ale i ideální dispozice, dostatečný prostor a kvalitní materiály. Budoucí majitelé rodinných domů a bytů se tak nemusejí bát, že by platili za designové a mnohdy nepraktické módní výstřelky, ale budou mít ve svých nových domovech vše, co pro spokojený život potřebují.

Přečtěte si také