Bosch eBike Systems rozšiřuje tým a jeho webové stránky jsou nyní v češtině

Společnost Bosch eBike Systems posiluje své působení v České republice.

Novým marketingovým manažerem pro český trh se stal Tomáš Jančárek, který bude koordinovat marketingové aktivity a komunikaci společnosti Bosch eBike Systems. Stal se novou kontaktní osobu pro média a bude odpovědný za pořádání tuzemských akcí. Aktivní cyklista a všestranný sportovec z Prahy má více než dvacetileté zkušenosti se sportovním marketingem a velkoobchodním prodejem jízdních kol zahraničních i domácích výrobců.

Tomáš Jančárek (vpravo) a Benjamin Bartholomé z Bosch eBike Systems ČR

„Elektrokola jsou v České republice stále populárnější a my bychom v tomto vývoji rádi pokračovali. Jsme proto rádi, že náš tým v České republice posílil Tomáš Jančárek. To nám umožní poskytovat ještě lepší podporu médiím i našim místním partnerům,“ vysvětluje Tamara Winograd, viceprezidentka pro marketing a komunikaci společnosti Bosch eBike Systems.

Vzhledem k velkému zájmu a rostoucímu významu českého trhu jsou nyní webové stránky Bosch eBike Systems v češtině. Čeští zákazníci si tak nyní mohou na adrese www.bosch-ebike.com/cz přečíst veškeré informace o produktové řadě Bosch eBike Systems ve svém rodném jazyce a dozvědět se o všech produktech a jejich možnostech použití. Najdou zde také průvodce popisující různé typy elektrokol, přehled výrobců elektrokol s pohonnými jednotkami Bosch eBike Systems, kontakty na servisní místa, informace o příslušenství a mnoho dalších užitečných rad.

Benjamin Bartholomé, který působí v Praze již dva roky, zůstává i nadále odborným poradcem pro obchod s elektrokoly ve společnosti Bosch eBike Systems CZ. Je jedním ze skupiny více než 30 odborných konzultantů, kteří poskytují odbornou podporu prodejcům elektrokol v Evropě.

Přečtěte si také